Open-Pre-Launch - česky

Napsal Lenka Rottová (») 17. 7. 2011 v kategorii Open-Pre-Launch (OpenEconomy), přečteno: 2499×

Stovky milionů lidí po celém světě neustále přemýšlejí o tom, jak vydělat nějaké peníze. Stovky milionů lidí dennodenně prohledávají internet ve snaze konečně najít něco, co jim pomůže dostat se z finančních potíží, případně zvednout svůj životní standard. A někteří prostě jen hledají další způsoby, jak rozmnožit své peníze.

 

Ať patříte ke kterékoli z těchto skupin, věříme, že informace obsažené v tomto dokumentu Vám poskytnou zajímavé alternativní informace, jak můžete najít to, co hledáte. Věnujete-li 10 minut svého času k seznámení se s obsahem tohoto dokumentu, věříme, že na jeho konci si nebudete myslet, že šlo o ztrátu času.

 

Důvodem, proč lidé neustále hledají další a další způsoby, jak vydělat peníze je to, že celý náš svět, celá ekonomika je postavena na oběhu a vlastnictví peněz. Čím více peněz vlastníte, čím více jich máte k dispozici, tím větší jsou Vaše možnosti a kvalitnější život. Můžete si dovolit pořídit kvalitnější bydlení, lepší jídlo i léky, můžete svým dětem poskytnou lepší vzdělání a jednodušší start do života. Tak to prostě je. Bohatí se mají lépe než chudí. Právě proto se lidé snaží vydělat peníze – chtějí mít lepší život. A to je normální! Každý člověk má právo chtít žít lepší a kvalitnější život. Proto jsme vytvořili projekt, jehož cílem je právě to – umožnit každému zájemci žít lepší a kvalitnější život dle jeho vlastních představ.

 

Existuje spousta možností, jak začít vydělávat peníze. Některé tyto způsoby jsou jednodušší a některé složitější. Jedny umožňují vydělávat jen trochu, jiné nabízejí obrovské příjmy. Existuje ale několik oblastí, které fungují doslova jako stroje na peníze.

 

Mezi tyto oblasti patří bankovnictví, obsluha platebních karetních systémů, loterie a sázkové kanceláře … a několik dalších. Třeba o bankovnictví je známo, že z každého vkladu svého klienta dokáže vytvořit až desítky procent zisku ročně. A to jsme v těchto úvahách ještě hodně konzervativní. Svým klientům ale za tyto vklady poskytuje jen minimální zúročení na vkladech, jehož výše jen stěží dokáže pokryt inflační růst. U karetních asociací obsluhující platební terminály a bankomaty je známo, že si účtují značné provize z každé platby, kterou zákazník u obchodníka prostřednictvím své platební karty zaplatí. A provozovatelé sázkových a loterijních společností? Jejich zisky jsou doslova nebetyčné a každý vlastník takové společnosti má k dispozici v podstatě neomezené množství peněz.

 

Je tedy jasné, že tyto oblasti generují až nepředstavitelné objemy peněz a zisků svým provozovatelům a majitelům. Problémem je, že nikdo z těch, kteří tyto oblasti vlastní nebo provozují, se nechce o tyto možnosti s ostatními podělit. Až doteď! Právě teď, v této chvíli vzniká projekt, který chce umožnit každému zájemci podílet se na těchto obrovských ziscích ve všech těchto oblastech.

 

Základním prvkem celého projektu je vlastní banka. Banky jsou institucemi, které ovládají veškerý finanční tok na celém světě. Ty dáváš do bank své peníze, kterými ony pak disponují a generují obrovské zisky, které jdou do desítek procent ročně! A z těchto zisků dávají svým klientům, čili i Tobě, pouze minimální podíly, i když právě s penězi Tvými a ostatních klientů těchto zisků dosahují!

Nyní máš šanci toto změnit a sám se začít podílet na obrovských ziscích těchto bank. Jak? Jednoduše! Získej svůj vlastní podíl ve své vlastní bance, která bude tyto zisky přinášet hlavně svým klientům, kteří budou zároveň její spolumajiteli. Právě teď uvádíme do života jednu z nejdůležitějších částí celého projektu OpenEconomy – vlastní, globální banku, jejíž spolumajitelem se nyní můžeš stát teď i Ty.

Jak získat svůj podíl ve vlastní globální bance?

 

Je to jednoduché a stačí k tomu pouze 2 kroky:

  1. Nejdříve se zaregistruj na stránce http://150.open-pre-launch.com/ jako uživatel projektu. Tato registrace je zcela zdarma a nebude Tě stát ani cent.

  2. Nejpozději během měsíce srpna 2011 obdržíš podrobný postup, jak a kde získáš svou vlastní bankovní akcii, a to zcela ZDARMA!

 

Získání podílu na ziscích banky díky své vlastní bankovní akcie je první, nikoli však poslední možností, jak trvale získat stabilní zdroj finančních příjmů pro svůj domácí rozpočet. Tyto příjmy můžeš podstatně zvýšit tím, že tuto možnost nabídneš dalším svým známým, kteří si rovněž zdarma mohou pořídit svou vlastní bankovní akcii.

 

Proč bys měl tuto šanci doporučit svým přátelům a známým?

 

Protože na tom vydělají oni, ale vyděláš i Ty. Uveďme příklad. Dejme tomu, že klient XY této banky uloží na svůj účet v této bance 1000,- USD. Jeho účet bude tyto peníze zhodnocovat garantovaně částkou ve výši 6% p.a. (ročně). A dejme tomu, že klienta XY jsi doporučil právě TY. Banka Ti z tohoto důvodu vyplatí bonus ve výši 25% ze zhodnocení klienta XY. V tomto případě to tedy bude 25% z částky, o kterou se díky garantovanému úroku navýšil vklad na účtu klienta XY.

Konkrétně to tedy bude v tomto případě vypadat takto:

Vklad klienta XY - 1000,- USD

Zhodnocení vkladu 6% p.a. pro klienta XY - 60,- USD

Bonus 25% ze zhodnocení pro Tebe jako zprostředkovatele - 15,- USD

 

A nyní si představ, že tuto možnost doporučíš desítkám svých známých a přátel. Pokud kterýkoliv z nich se rozhodne využít služeb banky, ty dostaneš bonus. A garantované zhodnocení 6% nemusí být konečné. Jen si vzpomeň, co jsme To řekli na začátku, jakých zisků jsou banky schopny v průběhu jediného roku dosáhnout.

 

Ale to zdaleka není vše! Každý klient dostane ke svému bankovnímu účtu i platební kartu. To je dnes standard. Jenže tato karta ti poskytne víc, než jen možnost platit v obchodech a vybírat v bankomatech. Díky této kartě budeš rovněž vydělávat. A zde se rovněž projeví, jakému počtu svých známých a přátel o této možnosti řekneš. Protože pokud některý z Tvých známých opět využije služeb této platební karty, dostane za to finanční odměnu. Ale nejenom on. Odměnu dostaneš rovněž ten, kdo mu tuto možnost doporučil, čili právě Ty. A opět to není vše! Představ si, že se tato možnost zalíbí i Tvým známým, které si doporučil Ty a oni rovněž začnou o této možnosti informovat své další známé, a ti zase další a další a skupina lidí pod Tebou tak začne růst a růst. Pokud kterýkoliv z nich využije této možnosti a začne platební kartu využívat k nákupům a výběrům peněz z bankomatů, Ty budeš z každého takového výběru dostávat odměnu. A to celkově až do 18. levelu pod Tebou!

 

A co je na tom nejzajímavější! Tuto možnost můžeš nabídnout svým přátelům kdekoli na světě, bez ohledu na to, na kterém kontinentě a ve které zemi žijí. Kdekoli kdokoli použije tuto kartu a bude patřit do Tvé sítě, Ty dostaneš odměnu z jeho nákupu! A čím více klientů bude této možnosti ve Tvé síti využívat, Tvé odměny budou neustále růst a mohou tak dosáhnout desítek tisíc dolarů měsíčně, ale také částek podstatně vyšších!

 

To ale opět ještě není vše. Koncem roku 2011 dostanou uživatelé projektu k dispozici vlastní globální elektronickou peněženku, díky které budou moci posílat a dostávat peníze za své produkty a služby opravdu celosvětově. A opět na tom budou vydělávat! Jen si vzpomeňte, jak dnes funguje PAYPAL nebo Moneybookers. A teď si představte, že můžete mít podíl z každé obchodní transakce!

 

Ale to pořád není vše! Během roku 2012 dostanou uživatelé k dispozici vlastní globální loterijní a sázkovou kancelář, která jim umožní nejenom si zahrát o vysoké výhry, ale hlavně jim poskytne další zdroj finančních příjmů bez ohledu na to, zda sami vyhrají či ne. Počítáme s tím, že celkem 30% ze vsazených uživateli finančních prostředků se vrátí zpět na účty uživatelů.

 

Představte si, že si prostřednictvím Open-Pre-Launch vytvoříte skupinu 10 uživatelů, kteří se zaregistrují přímo pod Vás a vsadí si třeba 10,- USD týdně na nějakou číselnou hru. Sázky těchto lidí vytvoří v součtu balík ve výši 100,- USD. Z této částky 30%, čili v tomto případě 30,- USD systém přerozdělí ve formě finančního bonusu mezi uživatele. Vy v tomto případě dostanete 20% z částky 30,- USD, čili 6,- USD.

 

A teď si představte, že těchto Vašich 10 uživatelů, kterým jste účast na projektu doporučil Vy, udělá vůči svým známým a přátelům totéž a rovněž přivedou 10 nových uživatelů každý a i tito lidé si vsadí po 10,- USD týdně každý. Tito noví uživatelé vytvoří v součtu balík ve výši 1 000,- USD. Z této částky opět systém rozdělí 30% mezi uživatele projektu. V tomto případě rozdělí 300,- USD. Prvních 20% z částky 300,- USD dostanou uživatelé, kteří jsou přímo pod Vámi, protože noví uživatelé jsou v jejich prvním levelu. Pro Vás jsou tito noví uživatelé ve Vašem druhém levelu a Vás systém odmění částkou ve výši 10% ze sumy 300,- USD. V tomto případě tedy obdržíte bonus ve výši 30,- USD. A tak to pokračuje dál a dál až do 18. levelu pod Vámi.

 

A to jsou pouze některé z postupně realizovaných částí celého projektu, díky kterému se konečně můžete stát podílníky oblastí, které svým majitelům a provozovatelům přinášejí dlouhodobě a stabilně ty nejvyšší zisky. Zaregistrujte na stránce http://150.open-pre-launch.com/ jako uživatel projektu.

 

Pamatuj! Registrace je zdarma a svou bankovní akcii také dostaneš zdarma! Už jenom díky ní můžeš začít vydělávat! Pošli tuto informaci svým známým a přátelům a budeš vydělávat podstatně více! Jen nezapomeň místo adresy stránky pro registraci vložit adresu se svým vlastním číslem, aby se tito Tví známí registrovali pod Tebe a nikoli pod někoho jiného!

 

Upozornění!

 

Systém Open-Pre-Launch je navržen takovým způsobem, že registrace nového uživatele je možná pouze na doporučení již registrovaného člena. Pokud při registraci ID doporučitele odstraníte, systém Vám registraci neumožní!

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a pět